Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZ NOD 32 ANTİVİRÜST TARAFINDAN KORUNMAKTADIR VİRÜSLÜ DOSYALAR EKLENDİĞİNDE OTOMATİKMAN SİNİLİNİR

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap    

KORKUYORUM ağLayamamaktan

3 posters
YazarMesaj
turqishqarizma
SiTe sAhİbİ
SiTe sAhİbİ
turqishqarizma

Erkek
Nerden : Türkiye\\\\\\\'nin En kLaS YeRiNdEn mEkAn AtAşEhİr KuMaRLı
İş/Hobiler : helva kesmek cinayet haberleri okumak

KORKUYORUM ağLayamamaktan Empty
MesajKonu: KORKUYORUM ağLayamamaktan   KORKUYORUM ağLayamamaktan EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 5:54 am

melek KORKUYORUM ağLayamamaktan melek

Kafam bozuk, sesim kısık,kulaklarım askıda, sigaram masamda tütüyor, gözüme gözüme geliyor dumanları...Korkuyorum o kadar bunaldım o kadar bunaldım ki yanlış karar almaktan, çekip gitmekten, dengemi kaybetmekten korkuyorum...Hayata yeniden bağlanamamaktan, umudumu sonsuza dek yitirmekten, yaşama sevincinin, umudun, gitmenin, kalmanın, ihanetin, sevginin, aşkın, dostluğun, arkadaşlığın tanımını yapmamaktan korkuyorum...Özlemin ne demek olduğunu yeniden tadamamaktan, kendimi unutup delirmekten korkuyorum...Gecelerimin ışığını, gündüzlerimin güneşini södürmekten korkuyorum...Çok korkuyorum ölmeden ruhumu teslim etmekten... Sessiz kalmaktan, sevememekten, ruhsuzlaşmaktan duygusuzlaşmaktanKORKUYORUMAğlayamamaktan...

https://style.1talk.net
arabeskci_
ÖzeL ÜyE
ÖzeL ÜyE
arabeskci_

Kadın

MesajKonu: Geri: KORKUYORUM ağLayamamaktan   KORKUYORUM ağLayamamaktan EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 11:55 am

eline sağlık
By_totombo
::.!MoD!.::
::.!MoD!.::
By_totombo

Erkek
İş/Hobiler : Pc Oynamak
Lakap : By_Totombo

MesajKonu: Geri: KORKUYORUM ağLayamamaktan   KORKUYORUM ağLayamamaktan EmptySalı Ağus. 12, 2008 8:18 am

Saol Güzel paylaşım
http://www.style.1talk.net

KORKUYORUM ağLayamamaktan
1 sayfadaki 1 sayfası