Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZ NOD 32 ANTİVİRÜST TARAFINDAN KORUNMAKTADIR VİRÜSLÜ DOSYALAR EKLENDİĞİNDE OTOMATİKMAN SİNİLİNİR

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap    

Fifa 08 %100 Türkçe Versiyon 2.0 (Yeni) [Hakan AYAŞ]

YazarMesaj
serkan
SiTe sAhİbİ
SiTe sAhİbİ
serkan

Erkek
Lakap : !'^!^!'MANYAK^'!^!'

Fifa 08 %100 Türkçe Versiyon 2.0 (Yeni) [Hakan AYAŞ] Empty
MesajKonu: Fifa 08 %100 Türkçe Versiyon 2.0 (Yeni) [Hakan AYAŞ]   Fifa 08 %100 Türkçe Versiyon 2.0 (Yeni) [Hakan AYAŞ] EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 12:02 pm

Fifa 08 %100 Türkçe Versiyon 2.0 (Hakan Ayaş)

13 MART 2008 PERŞEMBE 20:15

Evet V1den sonra beklediğiniz v2 çıkmış bulunmaktadır. Ben uzun sürer diye düşünmüştüm fakat hızlı
çalışmam sayesinde daha erken çıktı.Yani o kadar kelimeyi çevirmek herkese göre kolay olmaz. Ben
gerçekten çok güzel bir çeviri yaptığıma inanıyorum v3 istek olması halinde çıkacaktır.Eğer hatalı bir
yer görürseniz haqan_s@hotmail.com'a mail atın. Eğer fazla mail
alırsam v3ü çıkarmayı düşünüyorum.Ve yine geçen sene fifa 07'de iddia ettiğim gibi "ŞUANA KADAR ÇIKMIŞ
EN İYİ FIFA 08 TÜRKÇE YAMASI" diyorum. Eğer değil diyen varsa buyursun söylesin. Bu yamayı arkadaşlarını
dosta eşe önerirseniz sevinirim. Zaten geçen sene olduğu gibi bu sene de çok tutucağına inanıyorum.
Arkadaşlarımdan öğrendim.Hakan Ayaş diyince millete haaaa. şu yamacı diyormuş millet Nitekim Fifa07
Türkçe yazdığınız zaman ilk sayfalarda ve %80 civarında benim yamam var sitelerde. Neyse uzatmayalım
Özelliklere gelelim.
=* Menajer modundaki eksik ve hatalı çeviriler düzeltildi.
=* Gazetelerde hiç İngilizce kelime kalmadı.
=* Co-Op modu "Oyuncu Kariyeri Modu" olarak değiştirildi ve büyük oranda Türkçeleştirildi.
=* Yardım menüsü (F1) Büyük oranda Türkçeleştirildi. Bir menüde iken menajer mod vs. da F1 basarak
yardım alabilirsiniz.
=* Eksik ve yanlış ülke isimleri düzeltildi.
=* Yönetimden gelen mesajlar düzeltildi.
=* Yönetimin beklentileri ve sizin hakkınızdaki yorumlar düzeltildi.
=* İpucu menüsü %100 oranında Türkçeleştirildi.
=* Görsel Sim %100 Oranında Türkçeleştirildi.
=* Turnuva Modundaki cümleler düzenlendi ve eksik kelimeler düzeltildi.
=* Puan tablosu, gol krallığı vb. düzenlendi.
=* Maç başlamadan önce yükleme ekranında çıkan yanlış çeviriler düzeltildi.
DİĞER ÖZELLİKLER
*Menüler,gazeteler %100 Türkçe
*Yönetimden gelen mesajlar Türkçe ve anlaşılır bir dil.
*Takımların kısaltması ayarlı(Gal'saray yerine G.Saray, F'Bahce F.Bahçe gibi.)
*BÜTÜN ÜLKE İSİMLERİ %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL BİR DÜZEN) Turkey =Türkiye gibi
gibi.
*MEVKİLER %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL) (BKNZ. EKTEKİ DOSYA) ÖRNK SLB:SOL BEK GİBİ

...ve daha bir çok yenilikler versiyon 2'de sizi bekliyor.

NOT: MEVKİLERİ İNDİRDİĞİNİZ DOSYANIN İÇİNDEKİ MEVKİLER.TXT DEDİR.
Arkadaşlar bir teşekürü çok görmeyelim sizler için emek harcıyoruz burada...Gerçekten o kadar kelimeyi
çevirmek, yazmak, aramak vs. gerçekten çok zor, insan sıkılabiliyor. Hani bazıların dediği gibi "Kal
Geldi" Evet insan ister istemez sıkılabiliyor. Ama bazen çevirkende eğlenebiliyor. Çok az İngilizce
bilmeme rağmen gerçekten çok iyi çeviri yapabiliyorum...Çok uzattım galiba...saat 22.11 olmuş..selametle
kalın. V3 veya fifa 09'da görüşmek üzere selametle...Bol Fifa'lı günler... Hakan AYAŞ...

İNDİRME ADRESİ

http://www.ziddu.com/download.php?uid=bq2flJqpba2ampmttayZlJyiZ62Wl5Wt7

Rar Şifresi

www.turkforum.gen.tr

Hakan AYAŞ Arkadaşımıza Teşekkürlerimizi Sunuyoruz

Download Link

http://www.ziddu.com/download.php?uid=bq2flJqpba2ampmttayZlJyiZ62Wl5Wt7

Rar Şifresi

www.turkforum.gen.tr

Fifa 08 %100 Türkçe Versiyon 2.0 (Yeni) [Hakan AYAŞ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics